Ako nakupovať

 • Rozmerový filter veľkosti stolov

  Rozmerový filter veľkosti stolov

  1.októbra 2017
  Ak pri vyhľadávaní stola použijete na našej webovej stránke rozmerový filter (PODĽA VEĽKOSTI >), podľa vami napísaných tolerancií od-do sa vyhľadajú všetky stoly, ktorých základné rozmery sa vojdú do nastavených rozmerových intervalov, ale nezohľadnia sa pri výbere prípadné predĺženia u rozkladacích verzií stolov.
  Zobraziť viac
 • Nábytok na objednávku podľa vašich predstáv

  Nábytok na objednávku podľa vašich predstáv

  11.septembra 2017
  Je veľkou výhodou, keď si pri úvahe o kúpe kvalitného nábytku môžete vyberať nielen zo širokého sortimentu, ale predovšetkým a najmä, keď máte možnosť si vybrať presne také farby dreva, také poťahové látky a pod., ktoré zodpovedajú vašim predstavám, vášmu štýlu a ideálne sa budú hodiť do vášho interiéru.
  Zobraziť viac
 • Doprava

  Doprava

  18.októbra 2016
  Miestom odovzdania nábytku je sklad alebo showroom TRIAS, s.r.o. v Banskej Bystrici. V prípade Vášho záujmu o dovoz tovaru na adresu klienta, Vám nábytok môže byť doručený prostredníctvom našej partnerskej prepravnej spoločnosti Toptrans eu, a.s. alebo inou prepravnou spoločnosťou, ktorú si zvolíte.
  Zobraziť viac
 • Postup pri objednaní

  Postup pri objednaní

  16.októbra 2016
  Náš nábytok si môžete objednať buď pri osobnej návšteve v našom showroome na Dolnej ulici č.15 v Banskej Bystrici (odporúčame) v dopredu dohodnutom termíne návštevy, alebo prostredníctvom e-mailovej a telefonickej komunikácie.
  Zobraziť viac
 • Na návšteve nášho showroomu

  Na návšteve nášho showroomu

  15.októbra 2016
  Ak vás zaujala naša ponuka luxusného a štýlového nábytku a uvažujete o návšteve nášho showroomu v Banskej Bystrici, radi vás u nás privítame a pomôžeme vám s výberom nábytku, farieb a povrchových úprav dreva, poťahových látok a koží a podobne.
  Zobraziť viac
 • Cenníky

  Cenníky

  14.októbra 2016
  Vážení klienti, radi vám oznámime ceny našich produktov či už formou Nákupného zoznamu na tejto stránke, mailom alebo telefonicky.
  Zobraziť viac