Šatníková skriňa BL1419/A

1703_aperto.jpg

Kolekcia Decorati

  • Kolekciu tvorí rustikálny štýlový nábytok do jedálne, obývačky aj spálne
  • Nábytok s patinovanými povrchovými úpravami: biela, slonová kosť, žltá, modrá, zelená
  • Pre nábytok z tejto kolekcie je charakteritické zdobenie ručne maľovanými florálnymi ornamentami
  • Kódové označenie skrine vo vyhotovení orech: BL1703/A
Zobraziť viac
  • Šírka: 96 cm
  • Hĺbka: 56 cm
  • Výška: 196 cm
CENA
na vyžiadanie

Predstavujeme vám skvost z našej renomovanej kolekcie Decorati – ŠATNÍKOVÚ SKRIŇU, ktorá je príkladom dokonalého spojenia rustikálneho šarmu a moderného dizajnu. Tento elegantný a zároveň praktický kus nábytku je ako stvorený pre každú jedáleň, obývačku či spálňu, ktorá túži po nádychu vidieckej noblesy.

Naše šatníkové skrine sú známe svojimi patinovanými povrchovými úpravami, ktoré pridávajú každému kusu jedinečný charakter. Farebné varianty v palete od klasické bielej, cez jemnú slonovú kosť, teplú žltú, pokojnú modrú až po živú zelenú, vám umožnia prispôsobiť skriňu akémukoľvek interiérovému štýlu. Súčasťou našej ponuky je aj exkluzívna verzia vo vyhotovení orech, označená kódom BL1703/A, ktorá pridáva do každého priestoru pocit hĺbky a sofistikovanosti.

To, čo robí naše šatníkové skrine skutočne výnimočnými, je ich ručne maľované florálne ornamenty. Každý kvet a lístok je starostlivo dotvorený štetcom skúseného umelca, čím sa každá skriňa stáva originálnym umeleckým dielom. Tieto jemné dekorácie pridávajú šatníkovej skrini ešte väčší pôvab a eleganciu.

Nezanedbali sme ani praktickú stránku – naša šatníková skriňa z kolekcie Decorati ponúka priestorovo štedré úložné riešenia pre vaše oblečenie, doplnky, či iné predmety, ktoré chcete mať pekne uložené a zároveň po ruke. S týmto kúskom získate nielen úložný priestor, ale aj výrazný dizajnový prvok, ktorý vnesie do vášho domova neopakovateľný štýl a eleganciu.

Investícia do tejto šatníkovej skrine nie je len investíciou do kvalitného a funkčného nábytku, ale aj do kúsku, ktorý každodenne očarí vás a vašich návštevníkov svojou jedinečnou krásou.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)