Jedálenská zostava Aurora Antic 2

104.jpgH2O DESIGN CATALOGUE Classic _ Rif Gennaio 2023 _ 105.jpg106.jpg

Kolekcia Aurora Antic

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Extra lesklá povrchová úprava v kombinácii s dekoratívnymi zlatými lištami a ornamentami

Zostava do jedálne sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • JEDÁLENSKÝ STÔL H2O104 - 1 ks
  • STOLIČKA ROSELLA - 4 ks
  • PRÍBORNÍK H2O105 - 1 ks
  • ROHOVÁ VITRÍNA H2O106 - 1 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Jedálenská zostava Aurora Antic 2 predstavuje dokonalú harmoniu elegancie a funkčnosti, odrážajúc klasický taliansky dizajn s modernými prvkami. Vychutnajte si každý jedálenský zážitok s nábytkom, ktorý je nielen nádherný, ale aj praktický a trvanlivý.

Jedálenský stôl H2O104 je pravou perličkou tejto zostavy. Jeho extra lesklý povrch spolu s dekoratívnymi zlatými lištami a ornamentami prináša do každej jedálne pocit luxusu a prestíže.

Stoličky Rosella (4 ks) sú navrhnuté tak, aby dokonale doplnili vizuálnu stránku jedálenského stola a zároveň poskytli pohodlie pri každom sedení. Ich jemné línie a zlaté detaily podčiarkujú celkový luxusný vzhľad zostavy.

Príborník H2O105 je výnimočný nielen svojim úložným priestorom, ale aj svojim dizajnom, ktorý odráža rovnakú eleganciu a prepracovanosť, akú nájdeme u ostatných kusov tejto kolekcie.

Rohová vitrína H2O106 je ako šperk tejto zostavy. Jej rohový dizajn je nielen úsporným riešením pre váš priestor, ale jej presklené časti a zlaté zdobenie sú dokonalým miestom na vystavenie vášho najcennejšieho porcelánu alebo rodinných pamiatok.

Jedálenská zostava Aurora Antic 2 ponúka možnosť individuálneho nákupu každého kusu nábytku, čo znamená flexibilitu a prispôsobenie sa vašim osobným potrebám a priestorovým požiadavkám. Táto kolekcia je synonymom pre kvalitu, štýl a taliansku eleganciu, ktorá oživí váš jedálenský priestor.

Dodacia lehota: 5-7 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)