Blog

 • Obľúbená zostava 4+2

  Obľúbená zostava 4+2

  1.októbra 2017
  K jedálenským stolom pre 6 osôb je obľúbená kombinácia 4 stoličiek bez opierok rúk a 2 stoličiek s opierkami. Pre stoličky s opierkami musíte počítať s väčším miestom do šírky aj hĺbky.
  Zobraziť viac
 • Farba roka 2018

  Farba roka 2018

  10. decembra 2017
  Podľa spoločnosti Pantone Color Institute, ktorá každý rok vyberá farbu, ktorá symbolizuje trendy v dizajne, farbou roka 2018 sa stáva ultra fialová s interným označením 18-3838.
  Zobraziť viac
 • Rozmerový filter veľkosti stolov

  Rozmerový filter veľkosti stolov

  1.októbra 2017
  Ak pri vyhľadávaní stola použijete na našej webovej stránke rozmerový filter (PODĽA VEĽKOSTI >), podľa vami napísaných tolerancií od-do sa vyhľadajú všetky stoly, ktorých základné rozmery sa vojdú do nastavených rozmerových intervalov, ale nezohľadnia sa pri výbere prípadné predĺženia u rozkladacích verzií stolov.
  Zobraziť viac
 • Čaj o piatej

  Čaj o piatej

  25.septembra 2017
  Táto pôvodom britská, dámska a diplomatická záležitosť môže byť rovnako príjemnou pre dámy ako aj pre pánov.
  Zobraziť viac
 • Televízor za dverami

  Televízor za dverami

  18.septembra 2017
  Ak sa ešte len dnes rozhodujete o tom, ako si nanovo zariadite vašu budúcu obývačku, v ktorej nemôže chýbať ani veľký televízor, je tu zaujímavé riešenie.
  Zobraziť viac
 • TV-skrinky, či TV-steny?

  TV-skrinky, či TV-steny?

  14.septembra 2017
  Záleží na tom, koľko voľného miesta máte k dispozícii a tiež na tom, aký najväčší TV prijímač si dnes ale aj do budúcnosti, s ohľadom na ergonomické kritériá, do vášho interiéru umiestnite.
  Zobraziť viac
 • Rošty

  Rošty

  12.septembra 2017
  Existuje viacero druhov roštov pod matrace, my sa špecializujeme najmä na 2 druhy roštov zn. Reti Gritti, It a to rovné a samonosné.
  Zobraziť viac
 • Nábytok na objednávku podľa vašich predstáv

  Nábytok na objednávku podľa vašich predstáv

  11.septembra 2017
  Je veľkou výhodou, keď si pri úvahe o kúpe kvalitného nábytku môžete vyberať nielen zo širokého sortimentu, ale predovšetkým a najmä, keď máte možnosť si vybrať presne také farby dreva, také poťahové látky a pod., ktoré zodpovedajú vašim predstavám, vášmu štýlu a ideálne sa budú hodiť do vášho interiéru.
  Zobraziť viac
 • Nadizajnujte si svoj nábytok

  Nadizajnujte si svoj nábytok

  24.augusta 2017
  Obľúbená jedálenská stolička v štýle Ľudovít Filip sa vyrába už viac ako 2 desiatky rokov, ale môže mať tisícorakú podobu. Keby sme postupne skombinovali 94 farieb a povrchových úprav dreva so 712 poťahovými látkami, vyšlo by nám neuveriteľných takmer 67 tisíc možností.
  Zobraziť viac
 • Kvalitný nábytok a trendy v bývaní

  Kvalitný nábytok a trendy v bývaní

  19. augusta 2017
  Majte na pamäti, že ak je vašim primárnym zámerom investovať do kvalitnejšieho a drahšieho nábytku, mali by ste si pritom ponechať aj priestor na drobné, nenáročné zmeny a úpravy do budúcnosti.
  Zobraziť viac
 • Dizajnér radí

  Dizajnér radí

  17. augusta 2017
  Chcete si zariadiť svoj nový byt alebo dom? Pokúste sa dodržať niekoľko základných pravidiel.
  Zobraziť viac