Postup pri objednaní

Náš nábytok si môžete objednať buď pri osobnej návšteve v našom showroome na Dolnej ulici č.15 v Banskej Bystrici (odporúčame) v dopredu dohodnutom termíne návštevy, alebo prostredníctvom e-mailovej a telefonickej komunikácie. Pri objednávkach e-mailom odporúčame našim klientom nasledovný postup:

  1. Pošlite nám na našu e-mailovú adresu info@trias.sk dotaz na ceny prostredníctvom nákupného zoznamu uvedeného na našej webovej stránke alebo formou  mailovej správy. Uveďte, prosím, katalógové označenie výrobkov, prípadne ďalšie informácie, ktoré vás zaujímajú. Obratom vám e-mailom pošleme ceny pre požadované vyhotovenie (odtieň a povrchová úprava dreva, poťahová látka, lemovanie a pod.). Ak u výrobku nebudete definovať iné vyhotovenie, ako je v katalógu, pošleme Vám cenu katalógového vyhotovenia.
  2. Ak sa rozhodnete objednať si tovar, pošlite nám, prosím, vaše fakturačné údaje plus číslo mobilného telefónu a tiež adresu pre doručenie, ak bude iná ako fakturačná.
  3. Po obdržaní vašich fakturačných údajov vám pošleme e-mailom proforma zálohovú faktúru, v ktorej budú uvedené všetky potrebné údaje o objednávaných výrobkoch, ako sú: katalógové označenie, názov, rozmer, povrchová úprava, poťah, lem, cena a farebný obrázok plus ostatné náležitosti zmluvy a lehota dodania. Po úhrade zálohovej platby objednávku zaradíme do výroby. Pri objednávkach v cene do 5.000,- Eur je výška zálohovej platby 50%, pri objednávkach nad 5.000,- Eur, 65%.
  4. Deň odberu alebo dovozu (o 6-9 týždňov) vyrobeného nábytku vám niekoľko dní vopred oznámime e-mailom aj telefonicky.
  5. Doplatok ceny sa hradí v hotovosti pri odovzdaní tovaru alebo bezhotovostným prevodom na náš účet 2 dni pred termínom odovzdania tovaru. Platby nad 5.000,- Eur sa hradia výhradne bezhotovostným prevodom.

Spôsoby platby - bezhotovostným prevodom v EUR:
Tatrabanka, a.s., 262 377 9902 / 1100
IBAN: SK10 1100 0000 0026 2377 9902
Swift (BIC): TATRSKBX