O nás

Spoločnosť TRIAS, s.r.o. sme založili koncom roka 2003 s cieľom predstaviť a ponúknuť našim klientom kvalitný značkový nábytok a priniesť im novú kvalitu bývania.

Zamerali sme sa na ponuku výrobkov a kolekcií s výnimočným dizajnom, vyrábaných z ušľachtilých materiálov s dokonalým remeselným vyhotovením.
Toto všetko sme mohli nájsť len u renomovaných výrobcov, ktorí zaujímajú popredné miesta na svete.
Naším cieľom bolo vybudovať s našimi partnermi také vzťahy, aby si naši klienti mohli zariadiť svoj interiér nábytkom, ktorý po všetkých stránkach naplní ich predstavy.

Jedinečný majstrovský dizajnKvalitné remeselné spracovanieNajkvalitnejšie materiály

Náš projekt sa nám podarilo doviesť do podoby, keď si naši klienti môžu okrem veľkého sortimentu výrobkov zvoliť vlastné a jedinečné finálne vyhotovenie nábytku - farbu a povrchovú úpravu dreva, poťahové materiály a ďalšie detaily.
Našu prácu sa snažíme neustále zlepšovať nielen rozširovaním ponuky kvalitných výrobkov, ale tiež odborným poradenstvom a kvalitnými službami.

Vsadili sme na najvyššiu kvalitu a dokonalosť. A správnosť tejto filozofie nám naši klienti neustále potvrdzujú svojím nadšením a spokojnosťou. Pretože snaha o dosiahnutie dokonalosti v každom detaile je prirodzenou vlastnosťou človeka, formuje a rozvíja jeho osobnosť.

Jemné patinovanie drevaDrevorezba dekorovaná zlatými plátkamiDvojfarebné úpravy nábytku