Pracovňa Margherita 1

Kolekcia Margherita

  • Kolekcia rustikálneho nábytku
  • Obľúbená kolekcia s originálnym dizajnom
  • Povrchová úprava podľa vlastného výberu

Zostava do pracovne sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • KNIŽNICA S 3 ZÁSUVKAMI LM617T - 1 ks
  • PÍSACÍ STÔL LM616T - 1 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Zostava do pracovne Margherita 1 je manifestom elegancie a pohodlia, kde každý kus nábytku je dômyselne navrhnutý tak, aby splynul s vašou osobnosťou a pracovným štýlom. Vnáša do každej miestnosti atmosféru rustikálneho šarmu, pričom uchováva autentický a originálny dizajn.

Srdcom tejto zostavy je Písací stôl LM616T. Jeho robustná, ale elegantná konštrukcia ponúka stabilný základ pre vaše pracovné dni. Plocha stola je dostatočne priestranná, aby poskytla miesto pre vaše dokumenty, laptop či iné pracovné nástroje, zatiaľ čo jeho klasický dizajn je doplnený o moderné prvky, čo zaručuje nielen pôvab, ale aj praktickosť.

Knižnica s 3 zásuvkami LM617T je nielen praktickým, ale aj estetickým prvkom tejto kolekcie. Poskytuje dostatok miesta na knihy, dekorácie a všetky tie drobnosti, ktoré vám robia pracovnú atmosféru príjemnejšou. Zásuvky sú skvelým riešením na ukladanie dôležitých dokumentov a pracovných pomôcok.

Flexibilita je hlavným rysom kolekcie Margherita 1, pretože každý kus nábytku môžete objednať samostatne. Toto vám dáva slobodu zostaviť si pracovňu podľa vlastných potrieb a predstáv. Navyše, možnosť povrchovej úpravy podľa vlastného výberu znamená, že si môžete prispôsobiť každý kus tak, aby sa dokonale hodil k ostatnému zariadeniu vašej pracovne.

Pracovňa Margherita 1 je viac ako len miesto práce; je to priestor, kde sa každý detail starostlivo spája s vášho denného života, kde každý kúsok nábytku neprináša len pohodlie, ale aj povzbudzuje vašu kreativitu a produktivitu.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)