Obývačka Aurora BL1027P

aurora1.jpg50ab189329e7d.jpgaurora2.jpg50ab189c5abc4.jpg

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Obývačková stena s priestorom na TV
  • Hĺbka steny je 42 cm, hĺbka TV skrinky je 62 cm
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
  • Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano
Zobraziť viac
  • Šírka: 290 cm
  • Hĺbka: 62 cm
  • Výška: 220 cm
CENA
na vyžiadanie

Predstavujeme vám kolekciu Aurora, ktorá je vrcholným príkladom talianskej remeselnej zručnosti, zosobňujúcej nadčasový dizajn a kvalitný materiál. Táto kolekcia prináša do vášho domova dotyk talianskeho štýlu a elegance, a to prostredníctvom každého kusu nábytku, ktorý je navrhnutý s ohľadom na detail, funkčnosť a estetickú hodnotu.

Obývačková stena s priestorom na TV je dominantným prvkom tejto kolekcie. Jej štruktúra bola premyslene navrhnutá tak, aby harmonicky zapadla do moderných aj tradičných interiérov, a zároveň poskytovala dostatok priestoru pre vašu televíziu a multimediálne zariadenia. S hĺbkou steny 42 cm a TV skrinky 62 cm sa stane nielen praktickým, ale aj výrazným prvkom obývacej miestnosti.

Materiálové zloženie je ukážkou kombinácie tradičných a moderných prvkov. Kombinácia bukového a topoľového dreva zaručuje, že nábytok je nielen pevný a odolný, ale súčasne vnáša do interiéru prírodnú eleganciu a teplo domova. Drevo je starostlivo vyberané a spracované, aby zabezpečilo dlhovekosť a odolnosť každého kusu nábytku.

Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano dodáva nábytku nielen ochranu, ale tiež zvýrazňuje prirodzenú textúru a odtiene dreva. Výsledkom je hlboký a príťažlivý vzhľad, ktorý odráža luxus a kvalitu.

V kolekcii Aurora sa spájajú remeselná dokonalosť a dizajnérsky um, aby ste mohli vytvoriť priestor, kde budete s radosťou tráviť čas so svojimi blízkymi. Tento nábytok nie je len o estetike, je o vytváraní domova plného pohody a štýlu. Vybavenie obývačky nábytkom z kolekcie Aurora je vyjadrením vášho vkusu a cesty za dosiahnutím dokonalého domova.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)