Obývačka Aurora BL1029P

1029p.jpgaurora1.jpg50ab18aa3fe13.jpgaurora2.jpg50ab18b3a189e.jpg

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • TV stena s presklenými knižnicami po bokoch
  • Hĺbka steny je 42 cm, hĺbka TV skrinky je 62 cm
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
  • Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano
Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Kolekcia Aurora je synonymom pre taliansky nábytok, ktorý v sebe spája nadčasový dizajn s dokonalým remeselným spracovaním. Predstavuje nielen štýlové a elegantné riešenie pre váš obývací priestor, ale tiež zaručuje komfort a funkčnosť, ktorá je dôležitá pre každodenné používanie.

TV stena s presklenými knižnicami po bokoch predstavuje centrálny prvok tejto kolekcie. Jej štýlový a praktický dizajn dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Presklené knižnice nielenže esteticky oživia miestnosť, ale tiež ponúkajú praktické a pohodlné uloženie vašich obľúbených kníh, dekorácií alebo cenných rodinných fotografií. Vďaka svojej transparentnosti pridávajú priestoru ľahkosť a eleganciu.

Dômyselná konštrukcia je zreteľná vo výbere materiálov. Kombinácia bukového a topoľového dreva je zárukou pevnosti a odolnosti, ale zároveň prináša do vášho domova kúsok prírody a tepla. Kvalitné drevo a precízne spracovanie zaručujú, že nábytok vydrží nepoškodený dlhé roky, aj pri každodennom používaní.

Hĺbka steny a TV skrinky je navrhnutá tak, aby ste získali dostatok miesta pre všetky vaše multimediálne zariadenia, dekoratívne prvky alebo ďalšie potreby. S hĺbkou steny 42 cm a TV skrinky 62 cm sa nemusíte obávať nedostatku miesta.

Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano s lesklými ičernymi deteilami je ďalším znakom elegancie a kvality. Tento dokonalý finálny náter nielenže zvýrazní prirodzenú krásu dreva, ale tiež dodá nábytku hlboký a teplý vzhľad.

Kolekcia Aurora je teda viac než len nábytok. Je to investícia do kvality, dizajnu a funkčnosti, ktorá transformuje váš obývací priestor na miesto plné štýlu, komfortu a elegancie. Pretože domov je miestom, kde by sa mal každý cítiť príjemne a pohodlne, a presne to Kolekcia Aurora zaručuje.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)