Obývačka Aurora BL1030P

aurora1.jpg50ab18c229e85.jpgaurora2.jpg50ab18cab5110.jpg

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • TV stena s presklenými knižnicami po bokoch
  • Hĺbka steny je 42 cm, hĺbka TV skrinky je 62 cm
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
Zobraziť viac
  • Šírka: 290 cm
  • Hĺbka: 62 cm
  • Výška: 220 cm
CENA
na vyžiadanie

Zakúste nadčasovú eleganciu s Kolekciou Aurora, kde sa talianska rafinovanosť spája s funkčnosťou a štýlom. Tento taliansky nábytok je navrhnutý s ohľadom na každý detail, aby ste vo vašej obývačke vytvorili priestor, ktorý je nielen estetický, ale aj plne funkčný a príjemný pre každodenné používanie.

TV stena s presklenými knižnicami po bokoch je srdcom kolekcie, ktoré premení vašu obývačku na elegantné centrum domova. Presklené knižnice nie sú len vizuálne atraktívne, ale ponúkajú ideálne miesto pre umiestnenie vašich obľúbených kníh, rodinných fotografií alebo cenných suvenírov. Vďaka ich prítomnosti je stena vzdušná a nezaťažuje priestor.

Kolekcia sa môže pochváliť vysoko kvalitným materiálovým zložením. Výber bukového a topoľového dreva je nie len zárukou dlhovekosti a odolnosti, ale tieto materiály prinášajú do interiéru tiež teplý a prírodný vzhľad.

Dômyselný design znamená, že každý kúsok nábytku je vytvorený s ohľadom na praktické využitie. Hĺbka steny 42 cm a hĺbka TV skrinky 62 cm sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru pre všetky vaše potreby, od multimediálnych zariadení až po dekoratívne prvky.

Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano s lesklými čiernymi detailami zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva a pridáva nábytku bohatý a teplý vzhľad, čím vytvára príjemnú atmosféru v celej miestnosti.

S kolekciou Aurora si môžete byť istí, že získate nielen nábytok, ktorý je potešením pre oko, ale aj robustné a trvácne kúsky, ktoré vydržia mnoho rokov. Preneste si kúsok talianskej elegancie do vášho domova a užívajte si komfort a štýl, ktorý je s Kolekciou Aurora úzko spätý.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)