Obývačka Aurora BL1033P

aurora1.jpg50ab4fa4c6280.jpgaurora2.jpg50ab4fae47347.jpg

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • TV stena s posuvnými dverami po bokoch
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
  • Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano
Zobraziť viac
  • Šírka: 290 cm
  • Hĺbka: 42 cm
  • Výška: 220 cm
CENA
na vyžiadanie

Vstúpte do sveta, kde sa tradícia spája s modernosťou, a to vďaka kolekcii Aurora. Tento taliansky nábytok je stelesnením nadčasového dizajnu, ktorý prináša sofistikovanosť a eleganciu priamo do vášho obývacieho priestoru.

Predstavujeme vám TV stenu s posuvnými dverami po bokoch, ktorá je nielen praktická, ale aj nápadne krásna. Posuvné dvere sú ideálne pre moderné domácnosti, kde každý centimeter priestoru má ´váhu zlata´. Poskytujú ľahký prístup ku skladovacím priestorom bez potreby voľného miesta pred nábytkom.

Srdcom tejto kolekcie je bezpochyby jej materiálové zloženie. Kombinácia bukového a topoľového dreva nie lenže zaručuje dlhotrvajúcu pevnosť a stabilitu, ale zároveň vnáša do interiéru kúsok prírody.

Aby sme však zachovali prírodnú krásu tohto materiálu, odporúčame povrchovú úpravu Noce Bassano. Táto úprava nielenže chráni drevo, ale tiež zdôrazňuje jeho prirodzenú textúru a farbu, čím vašej obývačke dodá hlbší a teplejší vzhľad.

Kolekcia Aurora je synonymom pre kvalitu a štýl. Vytvorte si domov, ktorý bude nielen krásny, ale aj funkčný a pripravený vyhovieť potrebám každodenného života.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)