Obývačková zostava Aurora Antic 1

109.jpg110.jpg

Kolekcia Aurora Antic

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Extra lesklá povrchová úprava v kombinácii s dekoratívnymi zlatými lištami a ornamentami

Zostava do obývačky sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • TV SKRINKA H2O110 - 1 ks
  • PRESKLENÁ VITRÍNA H2O109 - 2 ks
  • KONFERENČNÝ STOLÍK H2O107 - 1 ks
  • PRÍRUČNÝ STOLÍK H2O108 - 1 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Obývačková zostava Aurora Antic 1 prináša do vášho domova kúzlo talianskeho nábytkového dizajnu, ktorý je charakteristický svojou eleganciou a atemporalitou. Každý kus nábytku z tejto kolekcie je majstrovským dielom, ktoré sa stane ozdobou každej obývačky.

TV skrinka H2O110 ponúka perfektnú rovnováhu medzi funkcionalitou a estetikou. Jej priestranné plochy a skryté úložné priestory poskytujú dostatok miesta na všetko potrebné pre vaše pohodlie pri sledovaní televízie.

Dve presklené Vitríny H2O109 sú ako stvorené pre vystavenie vašich cenných predmetov alebo rodinných pokladov. Ich precízne vypracovaný dizajn a zrkadlové zadné steny rozjasnia a opticky zväčšia váš priestor.

Konferenčný stolík H2O107 a príručný stolík H2O108 sú ideálnymi doplnkami, ktoré spoločne vytvárajú harmonický celok. Ich sofistikovaný vzhľad a praktické použitie poskytujú ideálne riešenie pre každodenné využitie.

Každý kus nábytku z tejto zostavy je dotiahnutý do dokonalosti extra lesklou povrchovou úpravou a je zdobený dekoratívnymi zlatými lištami a ornamentami, ktoré zdôrazňujú bohatstvo a luxus talianskeho dizajnu.

Ponúkame vám možnosť objednať si každý kus z obývačkovej zostavy Aurora Antic 1 samostatne, čím môžete flexibilne a podľa vlastných predstáv vytvoriť priestor, kde sa budete cítiť naozaj príjemne a komfortne. Doprajte si kúsok talianskeho luxusu a premeňte svoju obývačku na miesto plné štýlu a elegancie.

Dodacia lehota: 5-7 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)