Obývačková zostava Aurora Antic 2

209.jpg210.jpg

Kolekcia Aurora Antic

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Extra lesklá povrchová úprava v kombinácii s dekoratívnymi striebornými lištami a ornamentami

Zostava do obývačky sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • TV SKRINKA H2O210 - 1 ks
  • PRESKLENÁ VITRÍNA H2O209 - 2 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Predstavujeme vám obývačkovú zostavu Aurora Antic 2, ktorá je synonymom dokonalosti a elegancie talianskeho nábytkárskeho dizajnu. Táto zostava je vyrobená pre tých, ktorí hľadajú nadčasový dizajn a nekompromisnú kvalitu.

TV Skrinka H2O210 sa stane dominantou vašej obývačky. Jej praktickosť spojená s pôsobivým vzhľadom ponúka dokonalé miesto pre váš televízor a multimediálne zariadenia, pričom poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše potreby.

Dve presklené vitríny H2O209 sú skvostom tejto kolekcie. Poskytujú perfektný priestor na vystavenie vašich umení a zbierok. Ich dizajn nielen že odráža krásu vystavených predmetov, ale aj pridáva do miestnosti element luxusu a sofistikovanosti.

Celá zostava sa vyrába v extra lesklej povrchovej úprave, ktorá umocňuje hĺbku a bohatosť farieb, a je zdobená dekoratívnymi striebornými lištami a ornamentami, ktoré dodávajú každému kusu nábytku punc jedinečnosti.

Každý kus nábytku z obývačkovej zostavy Aurora Antic 2 je možné objednať samostatne, čo vám umožňuje vytvoriť vlastný osobitý priestor, ktorý odráža váš štýl a vkus. Vyberte si z týchto majstrovských diel a vytvorte si obývačku, ktorá bude závideniahodnou súčasťou vášho domova.

Dodacia lehota: 5-7 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)