Spálňa Aurora 2

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
  • Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano

Zostava do spálne sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • MANŽELSKÁ POSTEĽ BL1080P - 1 ks
  • NOČNÝ STOLÍK BL1081P - 2 ks
  • KOMODA BL1094P - 1 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Posteľ dodávame bez matraca a roštu. Oboje je možné objednať samostatne, kompletnú ponuku nájdete v kategórii »Matrace« a »Rošty«.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Víta vás Spálňa Aurora 2, kde sa spája štýl, kvalita a funkčnosť. Táto zostava nábytku z kolekcie Aurora je dokonalým príkladom, že taliansky nábytok je nielen vizuálne pôsobivý, ale tiež mimoriadne praktický.

Základom každej spálne je posteľ, a manželská posteľ BL1080P s ľahkosťou plní túto úlohu. Jej dizajn je čistý a elegantný, zaručujúci, že sa stane hlavným prvkom vášho spálňového interiéru. Dôležité je, že si k nej môžete prispôsobiť rošt a matrac podľa vašich osobných preferencií a potrieb.

Pri posteli nesmú chýbať dva nočné stolíky BL1081P. Sú nielen praktické, ale ich dizajn je v perfektnej súhre s celkovým vzhľadom spálne. Poskytujú dostatok miesta na všetko, čo potrebujete mať po ruke v priebehu noci.

A aby bolo úložného priestoru dostatok, je súčasťou tejto kolekcie aj komoda BL1094P. Jej priestranné zásuvky sú ideálne pre uskladnenie vašej bielizne, doplnkov alebo iných osobných predmetov, zatiaľ čo jej vrchná časť ponúka ďalší priestor na dekorácie alebo osobné suveníry.

Každý kus nábytku z tejto kolekcie je možné objednať samostatne, čo vám umožňuje vytvoriť priestor podľa vašich predstáv a potrieb. Spálňa Aurora 2 je viac než len súbor nábytku - je to vyjadrenie talianskej elegancie a kvality, ktoré z vašej spálne urobí miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a štýlovo.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)