Spálňa Aurora 3

Kolekcia Aurora

  • Taliansky nábytok s nadčasovým dizajnom
  • Materiálové zloženie: kombinácia bukového a topoľového dreva
  • Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano

Zostava do spálne sa skladá z týchto kusov nábytku:

  • MANŽELSKÁ POSTEĽ BL1085P - 1 ks
  • NOČNÝ STOLÍK BL1081P - 2 ks

Každý kus nábytku je možné objednať samostatne.

Posteľ dodávame bez matraca a roštu. Oboje je možné objednať samostatne, kompletnú ponuku nájdete v kategórii »Matrace« a »Rošty«.

Zobraziť viac
CENA
na vyžiadanie

Priblížte sa do sveta snov s Spálňou Aurora 3 z kolekcie Aurora, ktorá je skutočným vyjadrením talianskej elegancie a kvality. Kto by nechcel mať kúsok luxusného Talianska priamo vo svojej spálni?

Taliansky dizajn je známy svojím zmyslom pre detail, kvalitou a nadčasovosťou. Táto kolekcia je dokonalým prelínaním tradície a modernosti, kde sa klasické rysy spájajú s aktuálnymi trendmi. Jej vzhľad je umocnený kombináciou bukového a topoľového dreva, ktoré sú známe svojou odolnosťou a jedinečným vzhľadom. Odporúčaná povrchová úprava Noce Bassano dodáva nábytku jemný, lesklý odtieň, ktorý dodáva celkovému dizajnu ešte väčší šarm.

Centrálnym bodom tejto spálne je nepochybne manželská posteľ BL1085P. Jej konštrukcia je robustná, no dizajnovo elegantná. Zatiaľ čo posteľ je dodávaná bez matraca a roštu, umožňuje vám to voľbu z rôznych možností, ktoré najlepšie vyhovujú vašim osobným preferenciám. Kompletnú ponuku matracov a roštov nájdete v príslušných kategóriách našej ponuky.

Aby bola nočná pohoda kompletná, k posteli patria aj dva nočné stolíky BL1081P. Sú to ideálni spoločníci pre všetky vaše nočné potreby - či už je to kniha, budík alebo nočná lampa.

Je dôležité zdôrazniť, že každý kus nábytku z kolekcie Aurora je možné objednať samostatne, čo vám umožní prispôsobiť svoj priestor presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Pripustite si luxus a eleganciu v každom detaile so Spálňou Aurora 3 a nechajte sa unášať do krajiny pohodlia a štýlu.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)