Ušľachtilé materiály

Najkvalitnejší nábytok je vyrábaný z výberového dreva. Najčastejšie používanými drevinami sú buk, tulipier, topoľ, dub, orech, jelša, čerešňa, mahagón, eben a ďalšie drevné a doplnkové materiály.

Nohy stoličiek z bukového drevaRámy stoličiek z bukového drevaVýroba stoličiek

Všetky produkty je možné vyhotoviť v rôznych odtieňoch, farbách a povrchových úpravách podľa výberu klienta. U čalúneného nábytku máme na výber veľké množstvo kvalitných poťahových látok a koží.

Najkvalitnejší poťahový materiálKože z európskeho chovu vo všetkých odtieňochNajžiadanejšie materiály

Umelecké reliéfy, intarzia, patinované a tieňované povrchové úpravy dodávajú nábytku osobitý okúzľujúci vzhľad.
Vybraný nábytok a kolekcie TOP kategórie sa vyrábajú zo vzácneho ebenového dreva a poťahujú sa pergamenom. Doplnkovými materiálmi sú leštený nikel a zlato.

Knižnica SMCO.27/C z kolekcie PoesiaVyrezávané čelo postele AVVF-0063Detail koženého operadla kresla

Podrobnejšie informácie k jednotlivým produktom sú uvedené na konkrétnych stránkach týchto produktov. Obsahujú názov produktu, jeho kódové katalógové označenie, rozmery, vzorkovníky dreva, vzorkovníky poťahových látok prípadne koží, doplňujúce informácie pod obrázkom produktu a prípadne informácie o príbuzných produktoch a fotogalériu s detailami produktov. Nábytok komplet z dreveného masívu je v popise označený „100% masív" alebo „plnomasív".

Nábytok uvedený na našej webovej stránke je vyrábaný renomovanými výrobcami predovšetkým z Talianska a čiastočne zo Slovenska.
Detailné informácie a podkladové materiály k jednotlivým produktom vám poskytneme pri návšteve nášho showroomu.