Maľovaná skriňa BL1321/A

spalna decorati12.jpg

Kolekcia Decorati

  • Kolekciu tvorí rustikálny štýlový nábytok do jedálne, obývačky aj spálne
  • Nábytok s patinovanými povrchovými úpravami: biela, slonová kosť, žltá, modrá, zelená
  • Pre nábytok z tejto kolekcie je charakteritické zdobenie ručne maľovanými florálnymi ornamentami
  • Maľovaná 2-dverová šatníková skriňa, v spodnej časti sú 2 zásuvky
  • Skriňa vyhotovená v prírodných odtieňoch orecha má označenie BL1206/A
Zobraziť viac
  • Šírka: 122 cm
  • Hĺbka: 60 cm
  • Výška: 204 cm
CENA
na vyžiadanie

Prebúdzajte romantiku každé ráno s maľovanou šatníkovou skriňou z kolekcie Decorati. Vytvorená pre tých, ktorí si potrpia na detaily a ocenia tradičný rustikálny šarm, táto skriňa je dokonalým doplnkom do vašej jedálne, obývačky alebo spálne.

Patinované povrchové úpravy ponúkajúce škálu atraktívnych farieb – biela, slonová kosť, žltá, modrá a zelená – sú ideálnym spôsobom, ako prispôsobiť vzhľad skrine vašim osobným predstavám a interiérovým potrebám.

Jedinečný príbeh každej skrine je vyrozprávaný cez ručne maľované florálne ornamenty, ktoré jej dodávajú charakter a jedinečnosť. Každá čiara a každý kvet bol vytvorený s láskou a pozornosťou, premeniac tak každý kus nábytku na originál.

Praktickosť a štýl idú ruka v ruke, keďže táto 2-dverová šatníková skriňa s dvomi zásuvkami v spodnej časti poskytuje bohatý úložný priestor pre vaše oblečenie, doplnky a ďalšie predmety. Elegantné zlaté úchytky a pevné drevené nohy zvyšujú jej stabilitu a odolnosť.

Prírodné odtiene orecha, z ktorých je skriňa vyhotovená, dodávajú teplý a pohodlný nádych každému interiéru, pričom podtrhujú rustikálny charakter a kvalitnú remeselnú prácu.

Objavte kúsok vidieka pre vašu modernú domácnosť s maľovanou šatníkovou skriňou z kolekcie Decorati a premeňte svoj domov na esteticky príťažlivé a útulné útočisko.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)