Nočný stolík BL1310/A

1111_1112.jpg

Kolekcia Decorati

  • Kolekciu tvorí rustikálny štýlový nábytok do jedálne, obývačky aj spálne
  • Nábytok s patinovanými povrchovými úpravami: biela, slonová kosť, žltá, modrá, zelená
  • Pre nábytok z tejto kolekcie je charakteritické zdobenie ručne maľovanými florálnymi ornamentami
  • Maľovaný nočný stolík na nožičkách s 3 zásuvkami
  • Nočný stolík má v úprave orech kód BL1112/A
Zobraziť viac
  • Šírka: 43 cm
  • Hĺbka: 33 cm
  • Výška: 70 cm
CENA
na vyžiadanie

Vytvorte si dokonalý relaxačný kútik vo vašej spálni s naším Nočným Stolíkom z Kolekcie Decorati. Tento nádherný kúsok nábytku je esenciou rustikálneho štýlu, ktorý sa môže hrdiť patinovanými povrchovými úpravami v odtieňoch, ako biela, slonová kosť, žltá, modrá a zelená. Kolekcia Decorati sa vyznačuje ručne maľovanými florálnymi ornamentmi, ktoré pridávajú nábytku osobitý šarm a eleganciu.

Nočný stolík je vytvorený s ohľadom na vaše potreby. S trojicou štýlových zásuviek ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše knihy, lampičky, hodinky či iné drobnosti. Jeho unikátna úprava v orechovom tóne (kód BL1112/A) pridáva do vašej spálne teplý a priateľský pocit.

Ako súčasť kolekcie Decorati, tento nočný stolík nie je len praktickým nábytkom, ale aj umeleckým dielom. Jeho precízne spracovanie a nádherné detaily robia z neho kúsok, ktorý osloví nielen vašu praktickú stránku, ale aj váš estetický zmysel.

Pri výbere nábytku do vášho domova je dôležité zvážiť nielen jeho funkčnosť, ale aj jeho vzhľad. S nočným stolíkom z kolekcie Decorati môžete byť istí, že získate oboje - praktický nábytok s výnimočnou estetikou. Doprajte si túto luxusnú skvostnosť a nechajte ju zvýšiť komfort a krásu vašej spálne.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)