Skrinka na topánky BL1218/A

Kolekcia Decorati

  • Kolekciu tvorí rustikálny štýlový nábytok do jedálne, obývačky aj spálne
  • Nábytok s patinovanými povrchovými úpravami: biela, slonová kosť, žltá, modrá, zelená
  • Pre nábytok z tejto kolekcie je charakteritické zdobenie ručne maľovanými florálnymi ornamentami
  • Skrinka na topánky s 3 zásuvkami
Zobraziť viac
  • Šírka: 80 cm
  • Hĺbka: 30 cm
  • Výška: 130 cm
CENA
na vyžiadanie

Očarujúce spojenie rustikálnej estetiky a každodennej funkčnosti sa odráža v skrinke na topánky z obľúbenej kolekcie Decorati. Tento štýlový kúsok nábytku je dokonalým doplnkom pre každú predsieň, spájajúci v sebe praktickosť a umenie.

Skrinka na topánky s tromi zásuvkami je majstrovským riešením pre usporiadanie a ochranu vašej obuvi. Každá zásuvka je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočný úložný priestor a zároveň bola ľahko prístupná.

Už viac nebudete musieť hľadať svoje obľúbené topánky pod hromadou ostatnej obuvi; skrinka na topánky z kolekcie Decorati vám umožňuje mať všetko pekne usporiadané.

Ručne maľované florálne ornamenty pridávajú na jedinečnosti tomuto nábytkovému kúsku, čím každá skrinka sa stáva unikátnym umeleckým dielom. Patinované povrchové úpravy v odtieňoch bielej, slonovej kosti, žltej, modrej a zelenej sú dokonalým príkladom toho, ako klasický štýl a moderná estetika môžu ísť ruka v ruke.

Vzhľadom na svoju veľkorysú kapacitu a nádherný dizajn, je táto skrinka na topánky z kolekcie Decorati nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom vašej domácnosti. Pridajte tento kúsok do svojej predsiene a nechajte sa očariť každý deň jeho krásou a funkčnosťou.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)