Skrinka na topánky BL1217

t1523.jpg

Kolekcia Decorati

  • Kolekciu tvorí rustikálny štýlový nábytok do jedálne, obývačky aj spálne
  • Nábytok s patinovanými povrchovými úpravami: biela, slonová kosť, žltá, modrá, zelená
  • Pre nábytok z tejto kolekcie je charakteritické zdobenie ručne maľovanými florálnymi ornamentami
  • Skrinka na topánky s 2 zásuvkami
Zobraziť viac
  • Šírka: 80 cm
  • Hĺbka: 30 cm
  • Výška: 93 cm
CENA
na vyžiadanie

Vneste do svojho domova prvok vidieckeho šarmu s touto krásnou skrinkou na topánky z kolekcie Decorati. Ideálna pre tých, ktorí si cenia tradičné remeselné techniky a zároveň si prajú udržať svoje obytné priestory v úhľadnom stave. Tento kus nábytku dokáže premeniť každú predsieň na priam poetický priestor.

Dvojica zásuviek poskytuje viac ako dostatok miesta na pohodlné uloženie rôznych druhov obuvi, od každodenných tenisiek až po obľúbené vysoké topánky. Každá zásuvka je navrhnutá tak, aby bola nielen funkčná, ale aj esteticky príjemná, s dôrazom na detail a kvalitu.

Ručne maľované florálne ornamenty dodávajú každému kusu nábytku z kolekcie Decorati osobitý charakter. Tieto jemné, ručne maľované detaily sú ako dotyk prírody, prinášajúce so sebou pocit pokoja a harmónie. A nie len to, každá skrinka je ako unikátna umelecká galéria vo vlastných dverách.

Povrchové úpravy v odtieňoch bielej, slonovej kosti, žltej, modrej a zelenej sú navrhnuté tak, aby doplnili širokú škálu interiérových štýlov, od minimalistického cez moderný až po tradičný.

Či už sa rozhodnete pre jemnú eleganciu slonovej kosti alebo živú energiu zelenej, vaša skrinka na topánky z kolekcie Decorati sa stane centrálnym bodom každej miestnosti.

Dodacia lehota: 5-8 týždňov
Doprava: vlastná (odber v sklade TRIAS, s.r.o., Môťovská cesta 259/11, 960 01 Zvolen), zmluvným prepravcom TRIAS (na adresu klienta)
Viac informácií sa dozviete: e-mail: info@trias.sk alebo tel.: +421 905 328 368 (v pracovných dňoch od 10:00 - 18:00 hod.)